انجام پروژه و پایان نامه دانشگاهی و نگارش مقاله ISI و شبیه سازی با نرم افزار Digsilent, Pspice, PLC, PSCAD, Matlab........ تلگرام:09371595667

محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

انجام پروژه دانشگاهی و شبیه سازی مقالات دررشته مهندسی و نگارش مقالات ISI ..........تلگرام:powerelectric4u@............

تحلیل خرپا در آباکوس

تحلیل خرپا در آباکوس

تحلیل خرپا در آباکوس

حوزه نفوذ و دامنه کاربرد گسترده در علوم مهندسی و پایه را باید از مهمترین عوامل در انتخاب نرم‌افزارهای مدل‌سازی اجزاء محدود توسط محققین و صنعتگران دانست. در این میان آباکوس به‌عنوان یک نرم‌افزار حرفه‌ای و بسیار قدرتمند توانسته است پاسخگوی طیف وسیع نیازهای محققین در زمینه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی متالورژی، مهندسی معدن و صنایع باشد و همواره با ارتقا و بهبود عملکرد خود در این زمینه‌ها به انتخابی مطمئن و کارآمد در قلمروی مهندسی و علوم پایه تبدیل شود.

در این بین مهندسی عمران را باید از رشته‌هایی دانست که با توجه به گستردگی موضوعات پژوهشی و سرفصل‌های متنوع آموزشی، به شکل گسترده از مدل‌سازی اجزای محدود بهره می‌برد. از آن‌جایی که آباکوس توانسته است با ارائه مدل‌های گوناگون و پوشش بسیار خوب در حوزه مسائل عمران، خود را از سایر رقبای سنتی متمایز کند به اولین انتخاب محققان و مهندسین عمران در زمینه شبیه‌سازی اجزای محدود تبدیل شده است. امروزه طیف بسیار وسیعی از پروژه‌های صنعتی و پژوهشی در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری در مهندسی عمران به انجام شبیه‌سازی و آنالیزهای عددی باز می‌گردد و در این میان Abaqus توانسته خود را به‌عنوان رقیبی جدی در حوزه شبیه‌سازی اجزای محدود در عمران مطرح کرده و محققین را مجاب به استفاده از خود کند.

به جرأت می‌توان مهندسی عمران را از رشته‌هایی دانست که تنوع فراوانی در حوزه مسائل پژوهشی در آن وجود دارد. آنالیز و تحلیل تیرها (Beam)، ستون‌ها، قاب‌ها (Frame) و سازه‌هایی نظیر ساختمان، پل، لوله‌های مدفون در خاک، تحلیل سازه در اثر زلزله، شناخت و آنالیز پدیده کمانش (Buckling) و پس‌کمانش (Post Buckling)، تحلیل سازه‌های تقویت شده نظیر بتن مسلح، بررسی آسیب (Damage) در سازه‌های بتنی، تحلیل تمرکز تنش در سازه، آنالیز هیستریک تیرها و تحلیل سازه تحت اثر بارگذاری انفجاری، همه و همه از مسائل متداول و پرکاربردی است که مهندسین عمران به پژوهش و تحقیق در آن پرداخته‌اند و با گسترش روزافزون امکانات نرم‌افزاری سعی کرده‌اند پیش از ساخت و استفاده از سازه، به‌کمک روش‌های عددی و نرم‌افزارهایی نظیر آباکوس به تحلیل و بررسی مسئله بپردازند.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kharpa-analysis-abaqus_1805552_2867.zip544.9k

تحلیل مکانیزم میل لنگ با آباکوس

تحلیل مکانیزم میل لنگ با آباکوس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه