انجام پروژه و پایان نامه دانشگاهی و نگارش مقاله ISI و شبیه سازی با نرم افزار Digsilent, Pspice, PLC, PSCAD, Matlab........ تلگرام:09371595667

محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

انجام پروژه دانشگاهی و شبیه سازی مقالات دررشته مهندسی و نگارش مقالات ISI ..........تلگرام:powerelectric4u@............

تحلیل خرپا در آباکوس

تحلیل خرپا در آباکوس

تحلیل خرپا در آباکوس

حوزه نفوذ و دامنه کاربرد گسترده در علوم مهندسی و پایه را باید از مهمترین عوامل در انتخاب نرم‌افزارهای مدل‌سازی اجزاء محدود توسط محققین و صنعتگران دانست. در این میان آباکوس به‌عنوان یک نرم‌افزار حرفه‌ای و بسیار قدرتمند توانسته است پاسخگوی طیف وسیع نیازهای محققین در زمینه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی متالورژی، مهندسی معدن و صنایع باشد و همواره با ارتقا و بهبود عملکرد خود در این زمینه‌ها به انتخابی مطمئن و کارآمد در قلمروی مهندسی و علوم پایه تبدیل شود.

در این بین مهندسی عمران را باید از رشته‌هایی دانست که با توجه به گستردگی موضوعات پژوهشی و سرفصل‌های متنوع آموزشی، به شکل گسترده از مدل‌سازی اجزای محدود بهره می‌برد. از آن‌جایی که آباکوس توانسته است با ارائه مدل‌های گوناگون و پوشش بسیار خوب در حوزه مسائل عمران، خود را از سایر رقبای سنتی متمایز کند به اولین انتخاب محققان و مهندسین عمران در زمینه شبیه‌سازی اجزای محدود تبدیل شده است. امروزه طیف بسیار وسیعی از پروژه‌های صنعتی و پژوهشی در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری در مهندسی عمران به انجام شبیه‌سازی و آنالیزهای عددی باز می‌گردد و در این میان Abaqus توانسته خود را به‌عنوان رقیبی جدی در حوزه شبیه‌سازی اجزای محدود در عمران مطرح کرده و محققین را مجاب به استفاده از خود کند.

به جرأت می‌توان مهندسی عمران را از رشته‌هایی دانست که تنوع فراوانی در حوزه مسائل پژوهشی در آن وجود دارد. آنالیز و تحلیل تیرها (Beam)، ستون‌ها، قاب‌ها (Frame) و سازه‌هایی نظیر ساختمان، پل، لوله‌های مدفون در خاک، تحلیل سازه در اثر زلزله، شناخت و آنالیز پدیده کمانش (Buckling) و پس‌کمانش (Post Buckling)، تحلیل سازه‌های تقویت شده نظیر بتن مسلح، بررسی آسیب (Damage) در سازه‌های بتنی، تحلیل تمرکز تنش در سازه، آنالیز هیستریک تیرها و تحلیل سازه تحت اثر بارگذاری انفجاری، همه و همه از مسائل متداول و پرکاربردی است که مهندسین عمران به پژوهش و تحقیق در آن پرداخته‌اند و با گسترش روزافزون امکانات نرم‌افزاری سعی کرده‌اند پیش از ساخت و استفاده از سازه، به‌کمک روش‌های عددی و نرم‌افزارهایی نظیر آباکوس به تحلیل و بررسی مسئله بپردازند.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kharpa-analysis-abaqus_1805552_2867.zip544.9k

تحلیل مکانیزم میل لنگ با آباکوس

تحلیل مکانیزم میل لنگ با آباکوس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس

تحلیل تماس با نرم افزار آباکوس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 14,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه